Informacje prasowe

20 zł od MAM na opłacenie rachunków po świętach – bonus dla użytkowników platformy

Do końca grudnia użytkownicy MAM – platformy do płacenia rachunków za media – mogą dokonać swoich świątecznych zakupów zyskując przy tym 20 zł na opłacenie rachunków w nowym roku.

Każdy kto zrobi zakupy poprzez platformę będzie mógł mieć zmniejszone opłaty za podstawowe media o dodatkowe środki pochodzące ze świątecznego bonusu.

Nie jest tajemnicą, że święta Bożego Narodzenia to okres wzmożonych wydatków. Teraz, dzięki platformie MAM, możemy odzyskać cześć kosztów poniesionych na organizację gwiazdki, w postaci niższych rachunków za media w styczniu. Jak wynika z najnowszych danych pochodzących z międzynarodowego badania firmy Deloitte „Zakupy świąteczne”, które zostało przeprowadzone już po raz 20. wynika, że Polacy planują wydać w tym roku przynajmniej 882 zł[1]. Kwota ta obejmuje prezenty, jedzenie oraz spotkania towarzyskie i będzie o 2% wyższa niż w ubiegłym roku. Polacy coraz chętniej planują swoje zakupy przedświąteczne i robią je w sklepach internetowych. 

Warto zatem zaplanować swoje wydatki i zyskać jeszcze więcej z zakupów, których i tak się dokonuje, by móc opłacić swoje rachunki za media. Planowanie i cel są najważniejsze szczególnie w okresie zwiększonych wydatków, takich z jakimi konsumenci mierzą się w okresie przedświątecznym. Można jednak zrobić zakupy w taki sposób, by z każdej wydanej złotówki wycisnąć coś więcej. A jest to możliwe dzięki MAM.

MAM to jedyna na świecie platforma do płacenia rachunków konsumentów, zapewniająca zewnętrzne źródło do ich opłacania. Korzystający z niej użytkownicy przeznaczają tylko część kwot na opłacenie rachunków z własnej kieszeni, a pozostała kwota pochodzi ze środków naliczanych przy okazji dokonywanych przez nich zakupów za pośrednictwem platformy.

Bonus dla nowych użytkowników MAM przypadnie do gustu wszystkim, którzy już teraz planują swoje świąteczne wydatki. Do kwoty środków naliczonych przy okazji dokonywania grudniowych zakupów każdemu użytkownikowi zostanie naliczone dodatkowe 20 zł, które będą mogli wykorzystać na opłacenie rachunków w styczniu.

Platforma jest darmowa i dostępna dla wszystkich konsumentów pod adresem: www.jamam.pl.

https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/consumer-business/articles/raport-zakupy-swiateczne-2017.html