Marcin Walaszczyk

Marcin Walaszczyk

Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający platformy do obniżania i opłacania rachunków MAM

Od niemal 25 lat związany z zarządzaniem firmami w obszarze strategii, technologii oraz sprzedaży. Od wielu lat świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania, rozwoju technologii i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Przez około 10 lat zajmował się rozwijaniem relacji handlowych z partnerami z rynków azjatyckich i Europy Zachodniej. Aktualnie wraz z niemal stuosobowym zespołem rozwija pierwszą na świecie platformę do obniżania i opłacania rachunków za media – MAM.

Uważa, że konsumenci powinni mieć dostęp do narzędzi, które pomagają im radzić sobie w dzisiejszym świecie konkurencyjności rynkowej i bronić się przed jego niebezpieczeństwami. Nie akceptuje panującej niesprawiedliwość i nierówności na linii biznes-konsument, dlatego dąży do przygotowywania i wprowadzania na rynek produktów i usług, które stawiają za swój cel dostarczenie „interfejsów dla Kowalskiego”, które chronią jego interes podczas poruszania się w dzisiejszym świecie, zarówno w obszarze transakcyjnym jak i rozwoju osobistego.

Jego pasją jest pobudzanie otoczenia do jak największej kreatywności i odnajdowania w codziennym życiu i działaniu ludzi schematów, które potwierdzają spójność człowieka z otaczającym go światem.